Godło Polski
BIP

pracownie ekonomiczne

chór Ekonomicanto

pracownie ekonomiczne

Dyżury nauczycieli

Dyżury nauczycieli i kadry niepedagogicznej naszej szkoły

 

KADRA KIEROWNICZA SZKOŁY: GODZINY PRACY KIEROWNICZEJ
Dyrektor szkoły  mgr Agnieszka Korotczuk

poniedziałek - obsługa interesantów

10:00 - 14:00

Z-ca dyrektora

mgr Anna Borkowska

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek

10:00 - 16:40
10:00 - 16:40
8:00 - 15:00
8:00 - 15:00
7:00 - 14:00

Kierownik szkolenia praktycznego
mgr Wojciech Kwieciński

poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek

8:00 - 15:00
8:00 - 15:00
8:00 - 15:00

10:00 - 16:40
10:00 - 16:40

Kierownik gospodarczy mgr Sebastian Mikołajczyk  od poniedziałku do piątku 7:00 - 14:00 
Sekretarz szkoły inż. Agata Kurzyńska

od poniedziałku do piątku 

7:30 - 15:30

Główny księgowy mgr Joanna Gałkowska-Witasiak od poniedziałku do piątku 7:30 - 15:30
Referent finansowy Aurelia Ogrodowicz
poniedziałek, wtorek, czwartek 14:00 - 17:00
Pedagog szkolny mgr Agnieszka Wojcieszak poniedziałek
wtorek
środa
czwartek
piątek

10:00 - 16:00
8:00 - 12:00
8:00 - 12:00
8:00 - 12:00
8:00 - 12:00
Pielęgniarka szkolna Małgorzata Skurtys

wtorek, środa, czwartek

8:00 - 14:00
Sekretarka mgr Marta Smoliga

poniedziałek, wtorek

czwartek

11:00 - 14:00
11:00 - 14:30
Biblioteka szkolna mgr Izabella Galuba-Bryja

poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek
środa

8:00 - 13:30
9:00 - 14:30

Dyżury dyrekcji szkoły dla rodziców pełnione są każdego dnia w godzinach urzędowania (oprócz godzin własnych zajęć lekcyjnych), każdorazowo po uprzednim uzgodnieniu (najlepiej telefonicznym tel. 62 502-94-44) oraz w dniach zebrań z rodzicami.

DYŻURY NAUCZYCIELI DLA RODZICÓW

Lp Nazwisko i imię Dzień Godzina
1 Antczak Beata wtorek 08:50-09:35
2 Bielak Bogumiła piątek 10:40-11:25
3 Borkowski Piotr poniedziałek 09:45-10:30
4 Cholajda Jakub środa 09:45-10:30
5 Doczekalska Marzena piątek 11:40-12:25
6 Dydo Wioletta wtorek 09:45-10:30
7 Fabisiak Lidia czwartek 12:30-13:15
8 Gałkowska-Witasiak Joanna poniedziałek 13:25-14:10
9 Ignasiak Renata środa 10:40-11:25
10 Jabłońska Iwona piątek 09:45-10:30
11 Jurkiewicz Joanaa środa 09:45-10:30
12 Józefiak Urszula środa 08:00-08:45
13 Kołodziejski Mateusz poniedziałek 10:40-11:25
14 Lasek Katarzyna czwartek 10:40-11:25
15 Linkowska Anna poniedziałek 09:45-10:30
16 Litwicka Agata czwartek 09:45-10:30
17 Majchrzak Monika wtorek 11:40-12:25
18 Medzińska Mariola wtorek 10:40-11:25
19 Misiak Jolanta poniedziałek 08:50-09:35
20 Mierkiewicz Magdalena środa 15:05-15:50
21 Musielak Iwona czwartek 09:45-10:30
22 Muzyka Marek poniedziałek 13:25-14:10
23 Nowak Jerzy poniedziałek 09:45-10:30
24 Paluszczak Izabela środa 10:40-11:25
25 Patysiak Paweł czwartek 10:40-11:25
26 Pawlikowska Dominika piątek 08:50-09:35
27 Pierzchalska Agata środa 12:30-13:15
28 Praiss Arleta środa 12:30-13:15
29 Pytlińska-Bukwa Beata piątek 12:30-13:15
30 Rogińska Izabella środa 13:25-14:10
31 Rudowicz Cezary środa 10:40-11:25
32 Sobańska Marta środa 08:50-09:35
33 Sobczak Beata wtorek 10:40-11:25
34 Sroka Rita czwartek 11:40-12:25
35 Strzałka Anna środa 08:50-09:35
36 Szczot Paweł środa 12:30-13:15
37 Sztandera Magdalena wtorek 09:45-10:30
38 Walendowski Roman wtorek 09:45-10:30
39 Walendowski Tomasz środa 12:30-13:15
40 Rafał Wawrzyniak czwartek 12:30-13:15
41 Zielonka Aneta środa 13:25-14:10

 

administrator
Wszelkie prawa zastrzeżone przez
Zespół Szkół Ekonomicznych w Kaliszu
Projekt i realizacja:
Media Essence / mediaessence.pl